הזמנת פרחים גבעת שמואל

 איך לעשות את בת הזוג למאושרת ביום ההולדת שלה? איך לשמח את הורים ביום הנישואין שלהם? איך להציע נישואין לבת הזוג? כל השאלות הללו ואחרות הן שאלות שמתלבטים בהם מקורבים לבעלי האירוע,   ובהרבה פעמים יש תשובה ברורה שאין עליה ויכוח. מומלץ לשלוח לכולם פרחים ביום חשוב שכזה, מאחר  ולפרחים יש תכונות מיוחדות שעושות אותם לכל כך אהובים ומקובלים . מקבלת זר הפרחים תתרגש עד דמעות, ואחרים יחייכו מאוזן עד אוזן, וכל אחד יביע את רגשותיו המתפרצים בדרך אחרת. "זרי דפנה" היא חנות שמתמחה בהכנת זרי פרחים, סידורי פרחים, ועוד, ויש בה מבחר גדול מאוד של מתנות משלימות שיכולות להיות מצורפות לכל מתנת פרחים .

 
בדרך כלל יש אפשרות לבחור זרי וסידורי פרחים עונתיים ואחרים במספר דרכים. דרך טובה היא לבחור את הזר המתאים או את סידור הפרחים המרשים מתוך אתר החברה. לא חייבים להגיע לחנות, וניתן לסמוך על עובדי החנות שידאגו לשלוח זר מקסים, טבעי ורענן מהמבחר שיש. מומלץ לבחור זר בגודל מסוים שיתאים לאירוע וליכולות הכספיות של השולח, לשם כך, מכינים בחנות זרים מפרחים שונים ובגדלים שונים. ניתן לשדרג את המתנה עם סידור פרחים יצירתי שעולה יותר, ולמהדרין ניתנת גם האפשרות להוסיף מתנה יפה ממבחר המתנות שיש בחנות. כמו: פרלינים ושוקולדים, יינות שונים, בלוני הליום, בובות נוי ועוד. המשלוח יגיע לנמען במועד המתוכנן, ויימסר לו עם חיוך גדול והרבה אהבה.
 
שוזרי "זרי דפנה" משקיעים מחשבה וזמן רב בכל סידור פרחים. יש סידורים קטנים שבהם יש צורך לעשות התאמה מרבית למספר קטן של פרחים שונים, ויש סידורים ענקיים שבהם צריך להקפיד על ארגון נכון של כל הפרחים, לחתוך גבעולים, להעמיד פרחים בחיווט מיוחד, להדביק, לקשור, להניח על הספוג הירוק ספוג המים, וליצור עיצוב מיוחד שיגרום לאנשים לסובב את הראש ולהתפעל. יש סידורים לשולחנות, ויש לבמות, למבואות של אולמות, לחופות ולעוד מקומות. כל מי שיש לו אירוע יכול להזמין סידור אחד או סידורים רבים, וכולם ביחד ייצרו אווירה מיוחדת ביום האירוע החגיגי.