האירועים המובילים לשלב בהם זרי פרחים

לצד טרנדים עולים ויורדים ומגמות המחליפות מגמות אחרות, אפשר לסמן מחווה אחת מבושמת במיוחד שהפכה ללא כל ספק לקלאסיקה על זמנית שאין לה באמת מתחרים: הפרחים. הם נמצאים בכל מקום, הם מסתמנים כמחווה הרומנטית ביותר, וכשרוצים לקשט חלל ולהנות מתוצאות נפלאות עושים בהם שימוש. אפשר לומר ללא כל ספק כי הפרחים הם לא רק קלאסיקה על זמנית, אלא גם קונצנזוס שכן כולם אוהבים להעניק אותם, ויתרה מכך – כולם אוהבים לקבל אותם.

למרות שבכל אירוע ובכל מועד ניתן להעניק אותם, עדיין נדמה שהפרחים הם אלמנט מוביל ומרכזי במספר אירועים ספציפיים שבלעדיהם – נדמה כי דבר חסר. על אילו אירועים מדובר?

יום האהבה והצעת הנישואין

ישנם הגברים שרואים בזר הפרחים כמחווה הרומנטית ביותר, ועל כן הם בוחרים בהם פעם אחר פעם כמתנה לאהובת לבם. כולם מכירים את השורה מהשיר "דבר אליי בפרחים אהובי....", ונדמה שהגברים עושים זאת פעם אחר פעם ומדברים אל אהובת לבם בפרחים. דמיינו לכם עד כמה ברת מזל מרגישה אהובת לבכם עם קבלת זר הפרחים הצבעוני שאתם מעניקים לה. זרי הפרחים מוענקים במיוחד בימי האהבה, אז נדמה כי מדובר על המתנה הרומנטית, הנוסטלגית והמתוקה ביותר שניתן להעניק.

לצד ימי אהבה שבהם זרי הפרחים מוענקים דרך קבע, גם בהצעת הנישואין לא שוכחים הגברים לרגע את הזרים. כשם שטבעת האירוסין חשובה לטובת הצעת הנישואין, מגיע הגבר שעתיד לכרוע את הברך גם עם זר פרחים צבעוני ומבושם על מנת להפוך את ההצעה להכי רומנטית שאפשר.

אירועים הנערכים במתחמי אירועים

מתחמי האירועים השונים מארחים אינספור אירועים בכל שנה גם בסקטור הפרטי וגם בסקטור העסקי. אם התארחתם לאחרונה באירוע באולם אירועים, לבטח שמתם לב כי במרכזו של כל שולחן מונח סידור פרחים. מדובר על אלמנט עיצובי שתמיד ניתן לחדש איתו ולעורר באמצעותו את כל הקשור בפאן החזותי. הפרחים מככבים בעיקר באירועי החתונה, בהם מתעקשים הזוגות המתחתנים לשלב בשולחנות האורחים סידורים מושקעים שהופכים את האירוח שלהם לכזה שמוכתר ללא כל ספק כאירוח על הצד הטוב ביותר.

אירוע לידה? זר פרחים!

אירוע נוסף שבו נהוג להעניק זר פרחים הוא כמובן אירוע הלידה. לידה מסמלת התחלה חדשה, פריחה והמון צבע שנכנס לחייהם של זוג הורים מאושרים. החלטתם להעניק חבילת מתנות מיוחדות ליולדת? החבילה הזו לא תהיה חבילה שלמה ללא זר פרחים צבעוני ומבושם שיעניק גוון נוסף למתנה שתעניקו. את הפרחים כמובן אפשר לשלוח אל בית היולדות וכך להפוך את חדרה של היולדת לשמח וצבעוני, או לחילופין לשלוח לה את הזר אל ביתה לאחר שהיא תשוחרר וכך תקבל אותה קבלת פנים מרהיבה וחמימה. גם אל היולדת, מדברים בפרחים בשפה אוניברסלית המשמחת דרך קבע.