בית חולים לסחלבים

סחלבים הם פרח כל כך אלגנטי ועדין ודורש תשומת לב בטיפול בו.לפרח זה קמו קהל מעריצים רב שמגדלים ואוספים סחלבים ומתמחים בטיפול בהם.מתוך אהבת סחלבים,ובשל העובדה בתקופה בה אין פריחה צריך להמשיך לטפח את הסחלב על מנת שיפרח מחדש,ניתן למי שאין לו סבלנות להעביר את הסחלב לבית חולים לסחלבים שזה למעשה בית הבראה לאורכידאות.
 
סחלבים הינם פרחים וצמחים עדינים במיוחד הדורשים רמה מאוד גבוהה של אכפתיות הבנה וטיפול נכון בכדי שהם יוכלו ללבלב לאורך זמן.
ואנשים רבים לאחר שקנו סחלבים בחנות פרחים משתלה או אפילו חנות מתנות אשר מוכרת סחלבים , ייהנו מן הסחלב רק בעונת הלבלוב הראשונה, לאחר מכן יחשבו שזהו- אפשר לזרוק! אך בידם טעות.
                        
 
       מעבר לדף הבית                             לרכישת זרי פרחים                              לרכישת משלוח פרחים

 

 
סחלבים למכירה בחן בישראל בכפר סבא בשרון בוטיק פרחים רב שנתיים , כלומר אמנם הם מלבלבים רק כמה חודשים בשנה, אך עם טיפול נכון הרבה אהבה ויחס חם ואוהב הם ימשיכו לגדול גם בשנה הבאה. משלוחי פרחים ברמה גבוהה ביותר.
 
מכוון שאין לכל אחד את הסבלנות, הזמן, או אפילו הידע כדי לטפל בסחלבים האלו בתקופה הזו של חוסר הלבלוב, קיים בית חולים לסחלבים! או יותר נכון בית הבראה..
 
למעשה לאחר תקופת הלבלוב השכרת סחלבים לאירועים ניתן למסור את עציץ הסחלבים שלכם לאותו בית חולים תמורת תשלום סמלי של מספר שקלים בחודש, הם ימשיכו לטפל בו באותה שנה עד שלאחר מספר חודשים יישוב ויפרח הסחלב שלכם מחדש.
 
ההשקעה הנדרשת היא כמעט אפסית , טיפול של כחצי שנה צפוי לעלות באזור 50 ₪ לעומת קניית עציץ סחלבים חדש שעלותו צפויה לעלות מעל 200 ₪ כמובן תלוי בגודל ובסוג הסחלבים- אך עדיין זאת עסקה משתלמת ביותר.
 
אז לכל מי שאין מוטיבציה לטפל בסחלבים שלא פורחים ולעטפו בטיפול מסור, אנו בחנות בזרי דפנה נוכל להפנות אתכם לבית הבראה לסחלבים ובמידה והסחלבים שלכם כבר הפסיקו ללבלב ואין לכם חשק לטפל בהם,אל תמהרו לזרוק,הוא ישוב במלא תפארתו ואתם תוכלו ליהנות מן הסחלבים שלכם בשנה הבאה....